O nas

Wyróżniamy się doświadczeniem

Wyróżniamy się solidnością i bezpieczeństwem wykonywanych zabiegów.
W naszym Gabinecie proponujemy zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii.
Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom i pacjentom bardzo szeroką ofertę procedur łączonych. U nas oszczędzasz czas , ponieważ na jednej wizycie możesz się umówić i na zabieg medycyny estetycznej i na zabieg kosmetologiczny.
Każda osoba przychodząca do nas od samego początku może poczuć się pewnie, służymy profesjonalną konsultacją, układamy indywidualny plan zabiegowy, oraz szczegółowo omawiamy zaproponowane zabiegi. Kochamy naszą pracę, zapewniamy miłą atmosferę podczas zabiegów. Jest to bardzo doceniane przez naszych pacjentów i klientów, co udowadniają ich wiarygodne opinie umieszczone w mediach społecznościowych.
W celu utrzymania najwyższych standardów świadczonych usług stale się szkolimy i uczestniczymy w wielu konferencjach.
Systematycznie wprowadzamy nowe usługi.
Serdecznie zapraszamy i czekamy właśnie na ciebie.
Naszą pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i uważnością.
W naszym gabinecie możesz poczuć się bezpiecznie.

Nasz zespół

Co nas wyróżnia?

Wieloletnie doświadczenie
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że usługi, z których korzystasz będą bezpieczne. Nieustannie edukujemy się i uczęszczamy na kolejne szkolenia, Wszystko po to ażeby rozwijać swoje umiejętności i by być na bieżąco z najnowszymi technologiami, pojawiającymi się na rynku.
Profesionalizm
Cechuje nas pełen profesjonalizm. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie – analizujemy potrzeby, by móc zaproponować rozwiązanie, które przyniesie najlepszy możliwy rezultat. Chętnie tłumaczymy i odpowiadamy na wszelkie zadawane pytania.

Dlaczego my?

Dokładamy wszelkich starań, aby móc przedstawić naszym Klientom najnowsze dostępne na rynku technologii i pochwalić się bogatą, rzetelną wiedzą oraz umiejętnościami i starannością wykonywania zabiegów.
10
Lat doświadczenia
5000
Zadowolonych klientów
Stale poszerzamy naszą ofertę zabiegową i staramy się uczestniczyć w certyfikowanych kursach specjalistycznych. Przed zabiegiem Pacjent zobowiązany jest podpisać świadomą zgodę na zabieg. Każdemu Pacjentowi zakładana jest dokumentacja medyczna w skład której wchodzi plan zabiegowy oraz dokumentacja fotograficzna. Myślą przewodnią jest świadomie wykonany zabieg oraz bezpieczeństwo w trakcie oraz po zabiegu.
Poznaj nasze doświadczenie poparte certyfikatami.
Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii lek. Agnieszka Jabłko
Białystok ul.Rynek Kościuszki 15 B lok.18
- wejście od Alei Bluesa
780 11 67 67
Godziny przyjęć:
Poniedziałek - Wtorek: 10:00 - 18:00
Czwartek - Piątek: 10:00 - 18:00

Usługi kosmetyczne są czynne od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00
Każdą wizytę należy umówić telefonicznie
Umów się przez Booksy
calendar-fullmenu